Blog

Samsun Atakum Taksi 0546 112 3 112

Samsun Atakum Taksi 0546 112 3 112

Yükselen araç fiyatları ile beraber taksiler artık vazgeçilmez durumdadır. Herkesin şehir içi yolculuklarda özellikle de pandemi koşulları nedeniyle taksileri tercih ettiği bilinmektedir. Taksileri hızlı ulaşım ve hijyen gibi farklar ile otobüslerden öne çıktıkları bilinmektedir. Özellikle havaalanları ve otogarlar gibi yerlere ulaşım konusunda taksiler talep edilmektedir. Buna karşın güvenlik zafiyetlerinin yaşanabileceği de gözetilmektedir. Samsun gibi güvenlikli bir şehir olmasına rağmen bazı taksiciler işlerini layığıyla yerine getirmemektedir. Bu gibi durumlarda insanlar güvenebilecekleri taksiler ve duraklar aramaktadır.

Tümünü Okuyun
Samsun Atakum Taksi Durağı

Samsun Atakum Taksi Durağı

Samsun Atakum Taksi durağı olarak müşterilerimizin sağlığı, konforu ve ekonomisini düşünerek hizmet sağlıyoruz. Samsun Atakum taksi durağımız sizlere toplam 8 (sekiz) taksi ile taşımacılık hizmeti sunuyor. 7 / 24 Taksi hizmeti veren durağımızı arayıp taksi talep edebilirsiniz. Samsun Atakum olmak üzere; Samsun Atakum, Körfez, Yenimahalle, Ömürevleri, Türkiş ve 19 Mayıs Hastanesi Bölgelerine hizmet verebilmekteyiz. Atakum Taksi durağında hizmet sunan araçlarımız yeni ve bakımları servisinde yapılmaktadır.

Tümünü Okuyun
Samsun Atakum Taksi 0546 112 3 112

Samsun Atakum Taksi 0546 112 3 112

Samsun Atakum Taksi Telefon numarasına sayfamızdan ulaşabilir anında taksi talep edebilirsiniz. En hızlı şekilde Taksi ihtiyacınızı karşılamak için Atakum Taksi Durağı ile iletişime geçebilirsiniz. İletişim numaramız 0546 112 3 112

Tümünü Okuyun
Telefon
WhatsApp
İnstagram
Telegram